Lietošanas noteikumi un nosacījumi

1. Pirms sākt lietot IK Latvju sēta (reģistrācijas Nr. 45402019802, adrese – Kalnāji, Aronas pagasts, Madonas novads, LV-4847) interneta vietni www.arsauli.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes lietošanas noteikumus (turpmāk – Noteikumi).

3. Apmeklējot interneta vietni www.arsauli.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.arsauli.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

5. Informējam, ka IK Latvju sēta interneta vietnē www.arsauli.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.arsauli.lv lietošanas laikā.

6. IK Latvju sēta ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.arsauli.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.arsauli.lv.

7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.arsauli.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai būtu informēts par izmaiņām.

8. Interneta vietnes www.arsauli.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. IK Latvju sēta ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta vietnē www.arsauli.lv norādītās cenas.

12. IK Latvju sēta neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.arsauli.lv lietošanas laikā.

13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par IK Latvju sēta interneta vietnē www.arsauli.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.arsauli.lv kontaktpersonu.


Interneta vietnē www.arsauli.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana


1. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.arsauli.lv norādīto kārtību.

2. Neizmantojiet interneta vietnē www.arsauli.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus izmantojiet tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. IK Latvju sēta ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.arsauli.lv lietošanas noteikumiem.

3. Pieprasot IK Latvju sēta vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz arsauli.info@gmail.com no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar IK Latvju sēta, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.arsauli.lv tālruņiem: 29174200, 26191742.

4. IK Latvju sēta, konstatējot interneta vietnē www.arsauli.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā IK Latvju sēta distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

5. Interneta vietnes www.arsauli.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.arsauli.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.arsauli.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.arsauli.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.arsauli.lv starpniecību.

6. Interneta vietnē www.arsauli.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir IK Latvju sēta īpašums.

7. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem IK Latvju sēta ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.


Interneta vietnē www.arsauli.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte


1. IK Latvju sēta informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.arsauli.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

2. Lietojot interneta vietni www.arsauli.lv, piekrītat, ka IK Latvju sēta vai jebkura trešā persona, kas darbojas vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

2.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

2.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

2.3. www.arsauli.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

2.4. IP adreses,

2.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.arsauli.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

3. IK Latvju sēta interneta vietnē www.arsauli.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM.

4. IK Latvju sēta nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.arsauli.lv lietotājs paliks anonīms.

5. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.arsauli.lv, kļūst par IK Latvju sēta īpašumu, kurus IK Latvju sēta kā interneta vietnes www.arsauli.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

6. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.arsauli.lv, esat piekritis, ka IK Latvju sēta šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.

Interneta vietnes www.arsauli.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība


1. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.arsauli.lv Privātuma politikai.Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Vairāk par Personas datu apstrādi Privātuma politika

2. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.

3. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.

4. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar IK Latvju sēta vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski interneta vietnē www.arsauli.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.arsauli.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

Par interneta vietnes www.arsauli.lv lietošanas noteikumiem


1. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

2. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

3. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.arsauli.lv pieder tikai un vienīgi IK Latvju sēta. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti IK Latvju sēta un trešajām personām.

4. Informāciju par to, kā sazināties ar IK Latvju sēta, skatiet mājas vietnes www.arsauli.lv sadaļā „Kontakti”.

Interneta vietnē www.arsauli.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti

1. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.

2. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pavadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. 


3. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

  3.1 Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;

  3.2 Saņemot pasūtīto preci ar Latvijas pasta starpniecību - pircēja paraksts uz pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;

  3.3 Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

4. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 3. punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

PREČU PIEGĀDE

Iepazīstieties ar preču piegādes veidiem un to cenām interneta veikalā www.arsauli.lv. Kad pasūtījumu būsiet veicis - mēs Jūs informēsim epastā par tālāko Jūsu pasūtījuma gaitu.

Preču piegādes iespēja

Cena, euro

Omniva pakomāts

3,25

Latvijas pasts, Latvijas robežās

3,25

Latvijas pasts, Eiropas valstis

4,65

Latvijas pasts, pārējās valstis

7,25

Ņemiet vērā, ja izvēlaties pēcapmaksas nosacījumu, šis pakalpojums paredz papildus izmaksas, ko nosaka pakalpojuma veicēji (Latvijas pasts, Omniva):

Latvijas pasta sūtījumiem tiek piemērotas papildus izmaksas 7-9 euro;

Omniva pakomāta sūtījumiem tiek piemērotas papildus izmaksas 1% apmērā no summas, taču ne mazāk par 1,30 euro. 

                                                                Noteikumi par atteikuma tiesību izmantošanu

Atteikuma tiesības:


1.
 Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

2. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs IK Latvju sēta, juridiskā adrese Kalnāji, Aronas pagasts, Madonas novads, LV-4847, tālruņa numuri: 26191742, 29174200, e-pasta adrese: arsauli.info@gmail.com par lēmumu atteikties no šā līguma.

4. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.


 Atteikuma radītās sekas:


5.
 Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka Jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no Jums netiks iekasēta nekāda maksa.

6. Jums preces jānosūta atpakaļ uz adresi Kalnāji Aronas pagasts, Madonas novads, LV-4847, pirms 14 dienu termiņa beigām. Lūdzu ņemt vērā, ka IK Latvju sēta par precēm, kas sūtītas pa Exprespastu, to pieņemšanas brīdī ir tiesības fiksēt iespējamos preces vizuālos bojājumus, kā arī komplektācijas saturu. Gadījumos, kad nosūtot preces uz IK Latvju sēta, izmantojot kurjerpastu, IK Latvju sēta konstatēs preces bojājumus vai preces neatbilstību vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi, Jūs tiksiet informēts un Jums tiks nosūtīta konstatācijas akta kopija. 

7. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas. Maksimālās izmaksas varētu būt aptuveni 50,00 EUR.

8. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. 

9. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

IK Latvju sēta lūdz patērētājus preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei.

10. Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

11. Izņemot šo noteikumu 12. punktā norādītos gadījumus, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā, sedzot:

11.1. izdevumus par preces piegādi, kas nav IK Latvju sēta piedāvātais standarta piegādes veids;

11.2. preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad IK Latvju sēta ir piekritis segt šīs izmaksas vai nav informējis Jūs, ka Jums ir jāsedz izmaksas;

11.3. preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai. Jūs neesat atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja IK Latvju sēta nebūs Jūs informējis par atteikuma tiesībām patērētāju tiesību aizsardzību regulējošos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā;

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības:


12.
 Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

 • preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;
 • preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;
 • prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
 • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ, tādām precēm, kā el.zobu birste, epilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, ausīs ieliekamās audio austiņas un citas tamlīdzīga rakstura preces, ja ir atvērts šo preču iepakojums un/vai ir bojāta drošības plombe;
 • prece, tās īpašību dēļ pēc piegādes neatgriezeniski sajauksies ar citām lietām;
 • patērētājs ir pieprasījis pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam ierasties un veikt steidzamus remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus. Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs, ierodoties pie patērētāja, sniedz papildu pakalpojumu vai piegādā preces, kas nav nepieciešamās rezerves daļas, lai veiktu remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus, atteikuma tiesības ir piemērojamas minētajiem papildu pakalpojumiem vai precēm;
 • patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;
 • līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu;

13. Pirkuma līguma kopijas interneta veikals www.arsauli.lv neuzglabā.

14. Lai izlabotu pasūtījuma laikā ieviesušās ievadkļūdas, lūdzu, sazinieties ar mums pa telefonu (26191742, 29174200) vai sūtiet e-pastu: arsauli.info@gmail.com.

15. Interneta veikalā www.arsauli.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar www.arsauli.lv pa epastu: arsauli.info@gmail.com, tel. 26191742, 29174200, lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.

16. IK Latvju sēta informē, ka konstatējot atpakaļ atdotās preces vērtības zudumu, vērsīsies tiesā ar prasības pieteikumu par IK Latvju sēta radīto zaudējumu segšanu, kas radušies patērētāja rīcības rezultātā.

17.
 Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz šādu elektroniskā pasta adresi – arsauli.info@gmail.com vai lūdzam sūdzību iesniegt rakstveidā, nosūtot uz šādu adresi: Kalnāji, Aronas pagasts, Madonas novads, LV-4847.

Sūdzība tiks izskatīta 30 dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

                            IK Latvju sēta e-veikala PAZIŅOJUMS PAR PRIVĀTUMU


IK Latvju sēta apņemas aizsargāt un cienīt Jūsu privātumu. Lūdzu, rūpīgi iepazīstieties ar šo paziņojumu, lai Jūs zinātu, kāpēc un kā mēs izmantojam Jūsu datus.
Ja Jums radušies jautājumi par to, kā mēs aizsargājam Jūsu privātumu, lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu: arsauli.info@gmail.com

Kad apmeklēsiet vietni www.arsauli.lv pirmo reizi, lūgsim Jums apstiprināt sīkdatņu izmantošanu atbilstoši šī paziņojuma noteikumiem.


                                                KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU INFORMĀCIJU

Mēs apstrādājam Jūsu konta datus (konta dati”). Konta dati var iekļaut Jūsu vārdu un e-pasta adresi, tālruņa numuru, kā arī Jūsu pirkumu vēsturi. Šie dati tiek iegūti tieši no Jums. Mēs apstrādājam konta datus mājaslapas darbības nodrošināšanai, lai spētu sniegt savus pakalpojumus, nodrošinot vietnes un pakalpojumu drošību un sazinoties ar Jums. Šīs apstrādes juridiskais pamats ir savstarpējā līguma izpilde un/vai līguma noslēgšana pēc Jūsu lūguma, kā arī mūsu likumīgās intereses, proti, mūsu mājaslapas un pakalpojumu uzraudzība un uzlabošana.

Mēs apstrādājam informāciju, kas saistīta ar mūsu pakalpojumu sniegšanu mūsu tīmekļa vietnē (darījuma dati”). Darījuma dati var iekļaut Jūsu kontaktinformāciju, bankas konta informāciju un informāciju par darījumu. Darījuma dati tiek apstrādāti, lai piegādātu preces un sniegtu pakalpojumus, kā arī saglabātu pareizu šo darījumu uzskaiti. Šīs apstrādes juridiskais pamats ir savstarpējā līguma izpilde un/vai līguma noslēgšana pēc Jūsu lūguma, kā arī mūsu likumīgās intereses, proti, pareiza mūsu mājaslapas un tirdzniecības administrēšana.

Mēs varam apstrādāt informāciju saistībā ar jebkuru paziņojumu, ko Jūs mums nosūtāt (korespondences dati”). Korespondences dati var iekļaut saziņas saturu un ar saziņu saistītos metadatus. Ja saziņa tiek uzsākta mūsu mājaslapas saziņas formās, mājaslapa ģenerēs ar korespondenci saistītos metadatus. Korespondences dati tiek apstrādāti, lai sazinātos ar Jums un veiktu uzskaiti. Šīs apstrādes juridiskais pamats ir mūsu likumīgās intereses, proti, pareiza mūsu mājaslapas un uzņēmējdarbības pārvaldība, vienotas un kvalitatīvas konsultāciju prakses nodrošināšana un domstarpību risināšana starp Jums un mūsu uzņēmumu.

Mēs varam apstrādāt Jūsu personas datus, kā norādīts šajā paziņojumā, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu vai aizstāvētu tiesiskās prasības, neatkarīgi no tā, vai tās rodas tiesas, administratīvā vai citā ārpustiesas kārtībā. Šīs apstrādes juridiskais pamats ir mūsu likumīgās intereses, proti, mūsu likumīgo tiesību, Jūsu likumīgo tiesību un citu personu likumīgo tiesību aizsardzība un nodrošināšana.

Papildus īpašiem nolūkiem, atbilstoši kuriem mēs esam tiesīgi apstrādāt Jūsu personas datus, kā tas minēts iepriekš, mēs esam tiesīgi apstrādāt Jūsu personas datus arī tādos gadījumos, kad šāda apstrāde ir nepieciešama, lai nodrošinātu atbilstību mūsu tiesiskajam pienākumam.

           KĀDU PERSONĪGO INFORMĀCIJU MĒS NODODAM TREŠAJĀM PERSONĀM


Mēs vēlamies iegūt un saglabāt Jūsu uzticību. Lai to panāktu, mēs kopīgosim Jūsu personīgo informāciju tikai tad, ja tas nepieciešams.

Mēs esam tiesīgi kopīgot Jūsu datus ar šādām trešo personu kategorijām, lai spētu sniegt Jums mūsu pakalpojumus atbilstoši šajā paziņojumā minētajam:

 • Mēs esam tiesīgi atklāt Jūsu personas datus mūsu apdrošinātājiem un profesionālajiem konsultantiem, lai pārvaldītu riskus, iegūtu profesionālu padomu vai iesniegtu, īstenotu vai nodrošinātu aizsardzību prasību gadījumā;

 • Finanšu darījumus, kas saistīti ar preču iegādi mūsu tīmekļa vietnē, var apstrādāt mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzēji. Mēs kopīgojam Jūsu darījumu informāciju ar mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem tikai tiktāl, cik tas nepieciešams Jūsu maksājumu, atmaksas un sūdzību vajadzībām.

 • Mēs esam tiesīgi atklāt Jūsu personas datus citiem pakalpojumu sniedzējiem, lai sniegtu īpašus pakalpojumus. Piemēram, tīmekļa vietnes viesošanas pakalpojumu sniedzējiem, piegādes uzņēmumiem, serveru un to uzturēšanas pakalpojumu nodrošinātājiem, e-pasta un SMS pakalpojumu sniedzējiem. Apakšuzņēmēju piesaistes gadījumā mēs veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka mūsu datu apstrādātāji nodrošina personas datu konfidencialitāti.


Papildus īpašiem gadījumiem mēs esam tiesīgi atklāt Jūsu personas datus, lai izpildītu mūsu tiesiskos pienākumus.

                                    CIK ILGI MĒS GLABĀJAM JŪSU PERSONĪGO INFORMĀCIJU

Jūsu personas dati, kurus mēs apstrādājam jebkuram konkrētam mērķim vai mērķiem, netiek uzglabāti ilgāk, nekā tas ir nepieciešams šim mērķim vai mērķiem. Jebkurā gadījumā tie tiek uzglabāti ne ilgāk kā:

 • konta dati tiks saglabāti ne ilgāk kā 3 (trīs) gadus pēc Jūsu pēdējā pirkuma;

 • darījumu dati tiks uzglabāti ne ilgāk kā 10 (desmit) gadus pēc pakalpojumu sniegšanas beigām;

 • korespondences dati tiks saglabāti ne ilgāk kā 2 (divus) gadus pēc saziņas beigām.

  Neskatoties uz citiem šīs sadaļas noteikumiem, esam tiesīgi uzglabāt Jūsu personas datus, ja tas nepieciešams, lai izpildītu mums saistošus juridiskos pienākumus.

                                                            JŪSU TIESĪBAS

  Šajā paziņojuma daļā sniegts Jūsu tiesību pārskats atbilstoši datu aizsardzības noteikumiem. Tā kā dažas no tiesībām ir sarežģītas, šajā paziņojumā ietverti tikai galvenie aspekti. Mēs lūdzam Jūs iepazīties ar attiecīgajiem tiesību aktiem un vadlīnijām, lai saņemtu pilnīgu informāciju par Jūsu tiesībām.

  Jums ir šādas tiesības attiecībā uz
  Jūsu personīgo informāciju:

 • Tiesības piekļūt personīgajai informācijai, kas ir mūsu rīcībā;

 • Tiesības pieprasīt Jūsu datu dzēšanu;

 • Tiesības ierobežot datu apstrādi;

 • Tiesības iebilst pret datu apstrādi;

 • Tiesības uz datu pārnešanu;

 • Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei;

 • Tiesības atsaukt piekrišanu.


Ja vēlaties īstenot savas tiesības, iesniegt sūdzību vai ja jums radušies jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: arsauli.info@gmail.com


1. Tiesības piekļūt datiem. Jums ir tiesības sniegt piekrišanu vai nepiekrist mūsu veiktajai Jūsu personas datu apstrādei, un, ja mēs veicam apstrādi, piekļūt personas datiem un citai papildu informācijai. Papildu informācija ietver informāciju par apstrādes nolūkiem, apstrādāto personas datu kategorijām un personas datu saņēmējiem. Pieņemot, ka citu personu tiesības un brīvības netiek ietekmētas, mēs nodrošināsim Jūsu personas datu kopiju.

2. Tiesības labot datus. Jums ir tiesības labot jebkurus savus datus, kas ir neprecīzi, un, ņemot vērā apstrādes nolūkus, Jums ir tiesības papildināt jebkurus datus, kas ir nepilnīgi.

3. Dažos gadījumos Jums ir tiesības dzēst jūsu personas datus. Šādi gadījumi ietver: (a) personas dati vairs nav nepieciešami saistībā ar nolūkiem, kādos tie tika vākti vai citādi apstrādāti; (b) Jūs atsaucat savu piekrišanu, un cita likumīga pamata apstrādei nav; (c) Jūs iebilstat pret apstrādi atbilstoši atsevišķiem datu aizsardzības noteikumiem; (d) apstrāde tiek veikta mārketinga nolūkos; vai (e) personas dati ir apstrādāti prettiesiski. Taču atsevišķos gadījumos Jūs šīs tiesības nevarēsiet īstenot. Izņēmuma gadījumi, kad apstrāde ir nepieciešama, ir šādi: (a) lai īstenotu izteiksmes un informācijas aprites brīvību; (b) lai nodrošinātu atbilstību mūsu tiesiskajiem pienākumiem; vai (c) lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības.

4. Atsevišķos gadījumos Jums ir tiesības ierobežot apstrādi. Šādi gadījumi ietver: (a) Jūs apstrīdat personas datu precizitāti; (b) apstrāde ir nelikumīga, un Jūs iebilstat pret personas datu dzēšanu; (c) mums personas dati apstrādei vairs nav vajadzīgi, taču tie ir nepieciešami Jums, lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības; (d) Jūs iebilstat pret apstrādi saskaņā ar publiskajām vai leģitīmajām interesēm, kamēr šāds iebildums nav apstiprināts. Ja apstrāde ir ierobežota atbilstoši iepriekš minētajam, mēs esam tiesīgi turpināt Jūsu personas datu glabāšanu. Taču mēs to apstrādāsim tikai: (a) ar Jūsu piekrišanu; (b) lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības; (c) lai aizsargātu citas privātpersonas vai juridiskas personas tiesības; vai (d) svarīgu sabiedrības interešu īstenošanas nolūkā.

5. Jums ir tiesības iebilst pret mūsu veikto Jūsu personas datu apstrādi saistībā ar specifisku situāciju, kurā Jūs atrodaties. Taču tas iespējams tiktāl, ciktāl mums datu apstrāde nepieciešama atbilstoši mūsu vai trešās personas leģitīmajām interesēm. Ja Jūs iebilstat pret šādu apstrādi, mēs pārtrauksim personīgās informācijas apstrādi, ja vien mēs nevarēsim uzrādīt leģitīmu apstrāde iemeslu, kas ir svarīgāks par Jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, vai ja apstrāde ir nepieciešama, lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības;

6. Jums ir tiesības iebilst pret mūsu veiktu Jūsu personas datu apstrādi tiešā mārketinga vajadzībām. Ja Jūs iebilstat pret šādu apstrādi, mēs pārtrauksim Jūsu personas datu apstrādi šim nolūkam.

7.
 Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi zinātnieku vai vēsturisku pētījumu nolūkos vai statistikas nolūkos. Ja jūs iebilstat pret šādu apstrādi, mēs pārtrauksim personīgās informācijas apstrādi, ja vien apstrāde nav nepieciešama uzdevuma izpildei, kas tiek veikts sabiedrības interesēs.

8. Tiesības uz datu pārnešanu. Tiktāl, ciktāl mūsu apstrādes tiesiskais iemesls ir:

 1. Jūsu piekrišana; vai

 2. līguma izpilde vai darbību veikšana pēc Jūsu pieprasījuma pirms līguma noslēgšanas, Jums ir tiesības no mums saņemt Jūsu personas datus strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā. Taču šīs tiesības nav pieejamas, ja to īstenošana negatīvi ietekmē citu personu tiesības un brīvības. 


9. Ja jūs uzskatāt, ka mūsu veiktā Jūsu personīgās informācijas apstrāde pārkāpj datu aizsardzības noteikumus, Jums ir likumiskas tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai, adrese Blaumaņa iela 11/13, Rīga, LV-1011 vai citai uzraudzības iestādei atbilstoši Jūsu pastāvīgās dzīvesvietas, darba vietas vai iespējamā pārkāpuma vietas adresei.

10. Tiktāl, ciktāl mūsu veiktā Jūsu personīgās informācijas apstrāde notiek atbilstoši jūsu piekrišanai, Jums ir tiesības atsaukt piekrišanu jebkurā laikā. Piekrišanas atsaukšana neietekmēs apstrādes tiesiskumu pirms piekrišanas atsaukšanas.


                                                              KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES

Tāpat kā citas vietnes arī mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelieli datu faili, kas ļauj mums nodrošināt Jums ātrāku un drošāku tīmekļa vietņu izmantošanas pieredzi. Kad Jūs apmeklējat vai veicat saziņu mūsu tīmekļa vietnēs, pakalpojumu sadaļās, lietotnēs, rīkos vai tērzēšanas vietnēs, mēs vai mūsu pilnvarotie pakalpojumu sniedzēji var izmantot sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāku, ātrāku un drošāku tīmekļa vietņu izmantošanas pieredzi, kā arī reklāmas nolūkos.

Parasti sīkdatnes nesatur nekādu informāciju, kas varētu identificēt lietotāju, taču Jūsu personīgā informācija, kas atrodas mūsu rīcība, var tikt saistīta ar informāciju, kas iegūta vai ko glabā sīkdatnes.

Trīs veidi, kā pārvaldīt sīkdatnes:

 • Ārējie avoti (1)

 • Pārlūka iestatījumi (2)

 • Mūsu tīmekļa vietnes sīkdatnes (3)


(1) Sīkdatnes no pakalpojumu sniedzējiem


Mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus, lai analizētu, kā Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni. 

Mēs ļaujam šiem uzticamajiem uzņēmumiem, kas atbilst VDAR, izmantot sīkdatnes vai tamlīdzīgas tehnoloģijas, lai sniegtu reklāmas vai izpētes pakalpojumus:

 • mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantots pakalpojums “Google Analytics”, lai saprastu, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietnes saturu. 

 • Tiešā mārketinga nolūkos mēs esam tiesīgi izmantot “Facebook” reklāmas platformu, kas atbilstoši apkopotajām sīkdatnēm palīdz mums veiksmīgāk noteikt pircēja vajadzības. Tāpat Jūs varat noklikšķināt, lai mainītu savus reklāmas iestatījumus Facebook platformā.


(2) Kā jūs varat pārvaldīt sīkdatnes?

Lielākā daļa pārlūku ļauj lietotājiem atteikties vai dzēst sīkdatnes. Darbības var atšķirties atkarībā no pārlūka un tā versijas. 

Lūdzu, ievērojiet, ka sīkdatņu dzēšana vai atspējošana var ietekmēt Jūsu lietošanas pieredzi, un Jūs iespējams, nevarēsiet izmantot atsevišķas mūsu tīmekļa vietnes priekšrocības.

(3) Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Ir trīs galvenie sīkdatņu veidi. Turpmāk sniegta informācija par to, kā un kāpēc mēs tās izmantojam:

(1) Tīmekļa vietnes funkcionalitātes sīkdatnes: šīs sīkdatnes ļauj jums pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot pieejamās funkcijas, piemēram, “Pievienot grozam”.

(2) Tīmekļa vietnes analītikas sīkdatnes: šīs sīkdatnes ļauj Jums novērtēt un analizēt, kā mūsu klienti izmanto mūsu tīmekļa vietni, uzlabot gan tās funkcionalitāti, gan Jūsu iepirkšanās pieredzi.

(3) Klientu preferenču sīkdatnes: kad Jūs pārlūkojat vai iepērkaties vietnē www.arsauli.lv šīs sīkdatnes atcerēsies Jūsu preferences, lai mēs varētu padarīt jūsu iepirkšanās pieredzi īpaši pielāgotu Jums.

                                 IZMAIŅAS TAJĀ, KĀ MĒS AIZSARGĀJAM JŪSU PRIVĀTUMU

Mēs, iespējams, mainīsim šo paziņojumu laiku pa laikam, lai atspoguļotu to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus.

Ja mēs ieviesīsim būtiskas izmaiņas, mēs informēsim Jūs par to mūsu tīmekļa vietnē vai citādi, piemēram, nosūtot e-pastu, lai Jūs varētu izskatīt izmaiņas pirms mūsu tīmekļa vietnes turpmākas izmantošanas.

                                                                  KĀ AR MUMS SAZINĀTIES?

 • Jums ir jautājumi vai komentāri par šo paziņojumu;

 • Jūs vēlaties, lai mēs turpmāk neizmantojam Jūsu informāciju;

 • Jūs vēlaties īstenot jebkuras no iepriekš minētajām tiesībām vai jums ir sūdzības, lūdzu, sazinieties ar mums. 


Jūs varat sazināties ar mūsu privātuma speciālistiem, rakstot mums uz: arsauli.info@gmail.com


0

Pirkumu grozs